מי אנחנו

הפוך - נרשמים והמוכרים מתקשרים

"הפוך" היא פלטפורמה חדשנית הממקמת לראשונה את הרוכשים ומחפשי המוצרים במרכז ומסייעת להם לבצע השוואת מחירים מהירה וללא טרחה. אנו מספקים קרקע נוחה לביצוע עסקאות וחיפוש בעבור לקוחות פרטיים ועסקיים יחדיו. 

 
בעזרת הפלטפורמה החדשנית של האתר, כל שעליך לעשות זה לבצע סינון ראשוני באתרנו עם פרטי  החיפוש הרצויים, ולאחר מכן תוכל להשאיר את פרטי ההתקשרות שלך ולחכות בשלווה לשיחות הטלפון  הרלוונטיות והרצויות.
 
האתר מהווה מקום מפגש בעבור אלה המעוניינים להציע את מרכולתם ובעבור אלה המעוניינים בה. הרישום לאתר הינו חינמי והוא מתאפשר לאנשים פרטיים או לסוכנויות, תלוי באיזה צד של המטבע אתם  נמצאים. מה שבטוח, כל אחד יכול להרוויח מהפלטפורמה הייחודית שלנו, בין אם מדובר בלקוח התר אחר דיל אטרקטיבי, ובין אם מדובר בסוכנויות המחפשות לקוחות רציניים וממוקדי קנייה.
 

חיפוש נדל”ן

מחפש דירה להשכרה או קנייה?דירת פינתית או וילה במושב? שגר,זה כבר יפתיע אותך בתזמון הנכון .

 

חיפוש נדל”ן

חיפוש רכב

מחפש רכב חדש או ישן? רוצה לקבל מספר הצעות שוות? תן לנו לעבוד בשבילך,אנחנו על זה!

חיפוש רכב

חיפוש אלקטרוניקה

מסכי טלוויזיה? מכונת כביסה? אולי מחשב נייד נוצץ? הצוות ב"הפוך" יפנה אליך מוכרים, אין צורך ללכת ולבדוק ולהשוות ולהתקשר, שב בנחת וחכה לשיחות!

חיפוש אלקטרוניקה

חיפוש ביטוח

מעוניין בביטוח בריאות או ביטוח חיים ולא יודע במי לבחור? הפוך מוצאים לך את הביטוח המשתלם ביותר עבורך!! שני קליקים באתר הפוך ותקבל הצעות מוזלות ממיטב חברות הביטוח.

חיפוש ביטוח

צור קשר

יש לכם שאלה, או בכל עניין אתם מוזמנים לפנות אלינו ונחזור אליכם